Hakkımızda

EF Motors 2015 Yılında Kurulmuştur

İlk olarak Ankara Çankaya’da 700 m2’lik bir alanda, araç satışlarına başlayan firmamız, sürekli yükselen bir ivme ile satış kapasitesini yükseltmiştir. 

Yine firmamız geçen yıllar ve kazandığı güven doğrultusunda her geçen gün biraz daha ileri giderek, sektöründe öncülük etmiş ve Ankara Esenboğa Hava Alanı Yolu üzerinde 4.000 m2’lik alanı ile farklı bir konsept anlayışı, araç satışı ile faaliyete geçmiştir. 

Biz OtoSahne.Com olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş bir firma anlayışı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, takdirlerinizi kazanmaktan gurur duyarız. Bu şevk ve inanç bizim var olma kaynağımızdır. 

Misyonumuz

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviye de karşılamak,

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

Bizi takip et

CEO'muz diyor ki

"
Kalite asla tesadüf değildir; her zaman yüksek h edeflerin sonucudur.

Sıkça Sorulan Sorular

Finansman planınıza yardımcı olabiliriz, bazı ipuçları ve püf noktaları sunabiliriz. Kredi geçmişiniz ne olursa olsun bu rüya arabanızla yola çıkın.

Aracınızı bize Getirdiğinizde Temizlik, Profosyonel Fotoğraf, Profosyonel video , Expertiz ve tüm ilan sitelerinde reklamı tamamen şirketimize ait olup sizden ekstra bir ücret Talep Edilmez

Firmamızın genel iş yeri sigortası bulunup herhangi bir görünmez kazada bu sigorta devreye girer, ayrıca sözleşmede teslim kilometresi olacağından, bilginiz olmadan test sürüşü için veya başka amaçla aracınız çalıştırılmaz. 

Her aracın satış performansı farklıdır ancak şirketimiz aracınızı en geç 1 ay içerisinde satmayı hedeflemektedir. 

Takas yapmak istediğiniz müşterinize teklifinizi iletiyoruz onayladığı taktirde bir toplantı ayarlayıp güvenle takas işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Sözleşme bitmeden aracınızı almak isterseniz faturalandırılmış tüm masraflar tarafınıza sunulur ve ödemeniz halinde aracınızı alabilirsiniz. 

Aracın marka model ve durumuna göre 1 ile 3 ay arasındadır

Sözleşmeniz tarafınıza iade edilir. Herhangi bir ücret talep edilmez. İstenilirse yeni bir sözleşme ile yeniden ilan sitelerinde yayınlamaya devam ederiz.

Copyright © 2021. Bir EFGRUP Kuruluşudur.