Sıkça Sorulan Sorular

Finansman planınıza yardımcı olabiliriz, bazı ipuçları ve püf noktaları sunabiliriz. Kredi geçmişiniz ne olursa olsun bu rüya arabanızla yola çıkın.

Aracınızı bize Getirdiğinizde Temizlik, Profosyonel Fotoğraf, Profosyonel video , Expertiz ve tüm ilan sitelerinde reklamı tamamen şirketimize ait olup sizden ekstra bir ücret Talep Edilmez

Firmamızın genel iş yeri sigortası bulunup herhangi bir görünmez kazada bu sigorta devreye girer, ayrıca sözleşmede teslim kilometresi olacağından, bilginiz olmadan test sürüşü için veya başka amaçla aracınız çalıştırılmaz. 

Her aracın satış performansı farklıdır ancak şirketimiz aracınızı en geç 1 ay içerisinde satmayı hedeflemektedir. 

Takas yapmak istediğiniz müşterinize teklifinizi iletiyoruz onayladığı taktirde bir toplantı ayarlayıp güvenle takas işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Sözleşme bitmeden aracınızı almak isterseniz faturalandırılmış tüm masraflar tarafınıza sunulur ve ödemeniz halinde aracınızı alabilirsiniz. 

Aracın marka model ve durumuna göre 1 ile 3 ay arasındadır

Sözleşmeniz tarafınıza iade edilir. Herhangi bir ücret talep edilmez. İstenilirse yeni bir sözleşme ile yeniden ilan sitelerinde yayınlamaya devam ederiz.

Copyright © 2021. Bir EFGRUP Kuruluşudur.